RELZG4U230A relé cívka 230VAC, kontakt 250VAC/5A
  • Akce
  • Výprodej
  • Katalogové číslo: g634-303
  • EAN: 0430766880
  • Výrobce: Geti
RELZG4U230A relé cívka 230VAC, kontakt 250VAC/5A 4x přepínací.
RELZG4U230A elektromagnetické relé s AC cívkou cívka 230VAC, kontakt 250VAC/5A 4x přepínací .
Parametry cívky:
U 240 V
R 14400 Ohm
P 0,9 W